Tragiczny finał poszukiwań. Znaleźli ciało zaginionej adwokat - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 29 stycznia 2018

Tragiczny finał poszukiwań. Znaleźli ciało zaginionej adwokat

Nie ma już nadziei. Zaginiona w Nowy Rok w Rzeszowie adwokat Aleksandra K. (38 l.) nie żyje. Zwłoki kobiety znaleziono w poniedziałek w rzece Wisłok, kilka kilometrów za miastem.

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej adwokat Materiały policyjne 
Poszukiwania na rzece koncentrowały się od samego początku. To właśnie w jej pobliżu, w okolicy kładki przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie urwał się ślad. Tam znaleziono porzuconą torebkę należącą do zaginionej kobiety. Chwilę wcześniej w pobliżu nagrała ją kamera monitoringu.

Rzeka była przeszukiwana wiele razy. W poniedziałek znów strażacy i policjanci prowadzili swoje działania. Tym razem popłynęli pontonem w dół Wisłoka, poza granice miasta. W południe w miejscowości Łukawiec zauważyli w wodzie przy brzegu ciało kobiety. Policjanci ustalili, że są to zwłoki poszukiwanej od 1 stycznia 38-letniej mieszkanki Rzeszowa.

Pani Aleksandra nie miała męża i dzieci. Mieszkała sama, ale nieopodal rodziców. Do niedawna prowadziła w Rzeszowie własną kancelarię. Miała tytuł doktora nauk prawnych, wcześniej wykładała na dwóch uczelniach. Świetnie rozwijającą się karierę przerwały problemy ze zdrowiem. W Nowy Rok około 4 w nocy wyszła z domu. Rodzina natychmiast zgłosiła zaginięcie. Śledczy teraz wyjaśniają okoliczności i przyczyny śmierci kobiety.

Zobacz też:
źródło/ FAKT24.PL
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...