Strażacy zgwałcili zbiorowo nastolatkę. Nagranie zamieścili w sieci - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

sobota, 6 stycznia 2018

Strażacy zgwałcili zbiorowo nastolatkę. Nagranie zamieścili w sieci

Sześciu strażaków stanie przed sądem za gwałt zbiorowy na 17-letniej mieszkance amerykańskiego stanu Virginia. Według ustaleń śledczych mężczyźni zgwałcili dziewczynę co najmniej trzykrotnie. Sprawcy nagrali swoje zachowanie, a następnie udostępnili film na Snapchacie. Grozi im zaledwie rok więzienia i grzywna.

Strażacy zgwałcili zbiorowo nastolatkę. Nagranie zamieścili w sieci Foto: AFP
Amerykańskie media ujawniły tożsamość mężczyzn, którzy są podejrzani o zbiorowy gwałt na nastolatce. 

Zarzuty usłyszeli 36-letni Dale King, 32-letni Christoph Pangle, 26-letni Nathan Hirschberg, 24-letni Andrew Key, 21-letni Bradley Martin oraz 25-letni Fabian Sosa. Dwóch z wymienionych strażaków to przedstawiciele kierownictwa jednostki. Wszyscy podejrzani przebywają na zwolnieniu do czasu zakończenia postępowania.

Według policji do brutalnego przestępstwa doszło w trzech różnych miejscach w hotelu, w mieszkaniu jednego z nich a nawet w remizie. Bulwersujące nagrania przekazali mundurowym rodzice 17-letniej dziewczyny. O sprawie powiadomiono także lokalne władze, którym podlega straż pożarna.

Jak ustalili policjanci, w chwili zdarzenia dziewczyna była pod wpływem silnych środków odurzających. Zanim doszło do gwałtu była zastraszana przez sprawców.Zdarzenie w kwietniu 2017 roku. Sprawcy usłyszeli zarzuty. 

Amerykańską opinię publiczną oburzył fakt, że strażakom grozi bardzo niska kara - maksymalnie rok pozbawienia wolności oraz 2,5 tys. dolarów grzywny.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...