„Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Mamy nową parę? Zdziwicie się! - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

sobota, 6 stycznia 2018

„Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Mamy nową parę? Zdziwicie się!

„Ślub od pierwszego wejrzenia 2" to chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów TVN. Choć udział w produkcji nie zawsze wiązał się ze szczęśliwym zakończeniem, to niektórzy uczestnicy odnaleźli tam prawdziwe przyjaźnie. Kilku uczestników postanowiło wspólnie spędzić Sylwestra. Ale największą uwagę fanów programu przyciągnęła jedna z par.

Ślub od pierwszego wejrzenia 2 aniawrobel / Instagram 

Krzysztof i Paulina - uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 2", którzy poznali się dopiero przed urzędnikiem stanu cywilnego, teraz tworzą udany związek, choć początkowo niewiele osób dawało im szansę. 

A co z pozostałymi uczestnikami? Okazuje się, że wiele osób, które wzięły udział w programie łączy prawdziwa przyjaźń. Dowód? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z nocy sylwestrowej. Na imprezie wspólnie bawili się: Krzysiek, Paulina, Ania, Marcin i Jacek z pierwszej edycji programu.

Na ich profilach pojawiły się zdjęcia z zabawy. Uwagę internautów przykuły fotografie, na których jest Ania (jej mężem był Grzegorz) oraz Marcin (jego żoną była Agnieszka). Widać, że tych dwoje ma się ku sobie, co nie umknęło uwadze internautów. - Marcin i Ania perfekcyjnie do siebie pasują -  czytamy w jednym z komentarzy. 

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...