"Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł wzięli jednak ślub? Pokazali zdjęcia z wesela. Jest jedno "ALE" - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

sobota, 27 stycznia 2018

"Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł wzięli jednak ślub? Pokazali zdjęcia z wesela. Jest jedno "ALE"

Małgorzata i Paweł są jedną z bardziej rozpoznawalnych par z programu "Rolnik szuka żony". Ich miłość kwitnie, ale na razie chyba nie są gotowi na ślub. Jednak pokazali zdjęcie z wesela znajomych.Małgorzata i Paweł w programie "Rolnik szuka żony" zakochali się niemal natychmiast. Różnica wieku, jaka ich dzieli - 2 lata - zupełnie im nie przeszkadza w tym, żeby być ze sobą. Parę łączy wielkie uczucie, które są w stanie utrzymać nawet na odległość. Mimo chwilowej rozłąki starają się, jak najwięcej czasu spędzać razem. Ostatnio wspólnie udali się na wesele znajomych. 
Na Instastories Małgorzaty znalazły się ich wspólne zdjęcia z fotobudki, które wykonali podczas zabawy u przyjaciół. Ona w koronkowej sukni, a on w bordowym garniturze. Wyglądali bardzo elegancko. Ich uśmiechy wskazują na to, że świetnie spędzili czas.
Para niedawno została zapytana, czy planuje ślub. Obydwoje nieco się zmieszali, ale po chwili prawie jednogłośnie odpowiedzieli, jakie mają plany na przyszłość.

Na razie cieszymy się swoją świeżą znajomością, to są początki - powiedziała Gosia.

Myślę, że trochę powinienem dorosnąć, jeszcze potrzebuję trochę czasu, ale wszystko w swoim czasie. Mam piękną partnerkę, która mnie mocno wspiera. Wszystko przyjdzie naturalnie - dodał Paweł.
Myślicie, że ślub i wesele znajomych sprawi, że jednak zmienią zdanie i postanowią się niebawem pobrać?
MT
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...