RMF FM: Dziwne zachowanie komendanta wrocławskiej policji. Był niekompletnie ubrany? - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

czwartek, 4 stycznia 2018

RMF FM: Dziwne zachowanie komendanta wrocławskiej policji. Był niekompletnie ubrany?

Policjanci z biura kontroli Komendy Głównej Policji wyjaśnią, co dokładnie działo się z komendantem miejskim policji we Wrocławiu - dowiedział się reporter RMF FM. Według ustaleń RMF FM Zbigniew Raczak został zatrzymany do kontroli przez patrol Służby Ochrony Kolei. Wszystko działo się około północy.

/Jacek Skóra /RMF FM

Według informacji reportera RMF FM, komendant miejski policji we Wrocławiu był niekompletnie ubrany. Niewykluczone, że był pod wpływem alkoholu. Wcześniej spotkał się z komendantem wojewódzkim. Panowie rozstali się przed północą.

Oficjalnie źródła policyjne twierdzą, że szef wrocławskich policjantów wracając do domu zasłabł i trafił na szpitalny oddział ratunkowy. Okoliczności jednak nie są jasne, dlatego komendant główny już wysłał do Wrocławia kontrolę. Funkcjonariusze sprawdzą, co dokładnie działo się w czasie towarzyskiego spotkania i tuż po nim. 

Zbigniew Raczak powołany został na stanowisko we Wrocławiu w czerwcu ubiegłego roku. W dolnośląskiej stolicy zastąpił Dariusza Kokornaczyka, odwołanego po ujawnieniu nagrań z zatrzymania Igora Stachowiaka. 

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...