Potrąciła na pasach 17-latka. Wypadek zarejestrował monitoring - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

sobota, 6 stycznia 2018

Potrąciła na pasach 17-latka. Wypadek zarejestrował monitoring

W Krasnymstawie doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego z udziałem pieszego. Kierująca osobowym audi na przejściu dla pieszych potrąciła 17-latka. Na szczęście obrażenia jakie odniósł nie były poważne. Kobieta straciła prawo jazdy.Potrąciła na pasach 17-latka | fot. Policja
W czwartek około godziny 11.30 na ul. Okrzei w Krasnymstawie doszło do potrącenia pieszego. Kierująca audi 51-letnia mieszkanka Krasnegostawu na oznakowanym przejściu dla pieszych najechała na  17-latka. Jak ustalili policjanci mieszkaniec Krasnegostawu przechodził przez przejście od strony prawej – patrząc z punktu widzenia kierującej.

– Nie zauważyła ona młodzieńca pomimo, iż z przeciwnej strony oczekiwał inny pojazd. 17-latek trafił do szpitala. Tam okazało się, iż obrażenia jakie doznał to ogólne potłuczenia. Obydwoje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – informuje podkomisarz Piotr WasilewskiZa spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Ponadto zostanie przeciwko niej skierowany wniosek o ukaranie do Sądu.


« PREV
NEXT »

Popularne

loading...