Poszukiwania bandyty. Zaatakował kobietę przed dworcem w Gliwicach - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

piątek, 26 stycznia 2018

Poszukiwania bandyty. Zaatakował kobietę przed dworcem w Gliwicach

Policja prowadzi śledztwo w sprawie rozboju na młodej kobiecie. Do zdarzenia doszło 10 grudnia ubiegłego roku w Gliwicach przy tunelu dworca PKP. W trakcie czynności procesowych śledczy zebrali szereg informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa.

Poszukiwany za rozbój na młodej kobiecie | fot. Policja
Śledczy zdecydowali opublikować wizerunek młodego mężczyzny, którego tożsamość nie jest znana, a według ustaleń ma on bezpośredni związek ze sprawą.
– Sprawca zaatakował kobietę, łapiąc za szyję, uderzył i przewrócił ją na ziemię, po czym wyrwał jej torbę marki Lasocki z zawartością kosmetyków i odzieży –mówi nadkomisarz Marek Słomski z gliwickiej policji.

Poszukiwany ma ok. 25 lat, ubrany był wówczas na sportowo, w kurtkę z białym skośnym pasem na wysokości klatki piersiowej, z kapturem, ciemne spodnie jeansowe, obuwie sportowe koloru ciemnego z białą podeszwą.

Wszyscy mający wiedzę lub podejrzenia co do tożsamości mężczyzny z publikowanego filmu proszeni są o kontakt z detektywami z II komisariatu w Gliwicach. Policjanci gwarantują anonimowość, nikt nie będzie wzywany czy dopytywany o szczegóły.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...