Pojechali w gości na dwa dni. Sąsiad zburzył im dom - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

niedziela, 21 stycznia 2018

Pojechali w gości na dwa dni. Sąsiad zburzył im dom

Pani Ludmiła Skworcowa z Wołgogradu wyjechała z mężem oraz dziećmi do swoich krewnych w gości. Kilka dni później do kobiety zadzwonili znajomi twierdząc, że ich dom został zburzony. - Nie uwierzyłam, myślałam, że to jakiś żart - mówi matka dwójki dzieci, która pozostała bez dachu nad głową.

Ludmiła przy ruinach domu Foto: 
Ludmiła wychowuje razem z mężem dwójkę dzieci, z czego jedno jest niepełnosprawne. W domu małżonkowie pozostawili bardzo drogi sprzęt, który znacznie ułatwiał ich dziecku życie. Teraz stracili wszystko. 

Małżonkowie próbują spod gruzów wydobyć jakieś dokumenty i ubrania. Ludmiła mówi, że nie stać ich na zakup nowego domu. Jedynym rozwiązaniem pozostaje mieszkanie socjalne.

Kobieta wspomina, że kiedy obok zaczęła się budowa elitarnego budynku, zgłosił się do nich pewien mężczyzna. Chciał, by się wyprowadzili. Naciskał i straszył, jednak rodzina się nie poddała. Ludmiła mówi, że jej zdaniem to ten człowiek jest odpowiedzialny za całą sytuację.

Sprawą już zajęła się prokuratura. Jak się okazało, zbudowany w 1947 r. dom prawnie nie miał właścicieli. Rodzina jednak mieszkała w nim od dawna i płaciła wszystkie rachunki. Nieruchomość pomimo wszystko nie była ich własnością, o czym zapewne wiedziały osoby, które zburzyły dom.« PREV
NEXT »

Popularne

loading...