Pobita w Bytomiu 4-miesięczna dziewczynka nie żyje! Dziecko zmarło w szpitalu w Chorzowiev - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 22 stycznia 2018

Pobita w Bytomiu 4-miesięczna dziewczynka nie żyje! Dziecko zmarło w szpitalu w Chorzowiev

W chorzowskim szpitalu zmarła 4-miesięczna dziewczynka. Pobita dziewczynka trafiła tu z Bytomia. Niemowlę do szpitala w Chorzowie trafiło we wtorek, 9 stycznia z obrażeniami głowy. Ciężki uraz głowy u dziewczynki miała spowodować 25-letnia matka dziecka. Kobieta razem z pogotowiem przyjechała do szpitala, okazało się że jest pijana – miała 1,5 promila alkoholu


Przypomnijmy: pobicie dziecka w Bytomiu miało miejsce 9 stycznia. Jak wynika z ustaleń policji, w Bytomiu, 25-latka pobiła swoją 4-miesięczną córkę. U dziewczynki stwierdzono m.in. dwustronne złamanie kości ciemieniowej.

25-latka wraz ze swoim konkubentem pili w mieszkaniu alkohol, sprawując w tym samym czasie opiekę nad trójką dzieci. W pewnym momencie mężczyzna wyszedł z pomieszczenia, a gdy wrócił dziecko już nie oddychało. Para wezwała pogotowie, które po przybyciu na miejsce wezwało również policję, gdyż dziecko miało obrażenia wskazujące na przemoc. Ponadto obaj opiekunowie byli pijani.

Po przewiezieniu dziewczynki do szpitala, okazało się, że dziecko ma m.in. obustronne złamanie kości ciemieniowej. Stan dziecka, lekarze określili wtedy jako bardzo ciężki. Mimo wysiłków lekarzy, 4-miesięczna dziewczynka z Bytomia zmarła dzisiaj (22.01) w szpitalu w Chorzowie.

Matka dziewczynki podejrzana o jej pobicie, w chwili zatrzymania miała 1,5 promila alkoholu w organizmie. Konkubent również był pijany. 25-latka została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policji.
(WZ)

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...