Pobił 5-mesięczne dziecko! Wcześniej znęcał się nad jego matką - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

czwartek, 11 stycznia 2018

Pobił 5-mesięczne dziecko! Wcześniej znęcał się nad jego matką

30-letnie mieszkaniec Chorzowa (województwo śląskie) dotkliwie pobił swoje 5-miesięczne dziecko. Mama pobitej dziewczynki zaniosła ją do szpitala, gdzie niemowlę zostało przebadane. Lekarz dyżurny powiadomił o sprawie policję. Jak dowiedział się Fakt24, wyrodny ojciec został już tymczasowo aresztowany. Dziecku nie zagraża już niebezpieczeństwo.Pobił 5-mesięczne dziecko! Foto: Materiały policyjne

5-miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala w sobotę. Po przebadaniu dziecka, lekarz niezwłocznie zgłosił policji informację, iż mogło one paść ofiarą przemocy. -

 Na izbę przyjęć zgłosiła się matka z pięciomiesięcznym dzieckiem, którego obrażenia wskazywały na to, że może być wobec niego stosowana przemoc fizyczna. Niezwłocznie do akcji wkroczyli policjanci, którzy ustalili, że w chwili zdarzenia dzieckiem opiekował się jego ojciec. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany - mówi w rozmowie z Fakt24 aspirant Sebastian Imiołczyk z chorzowskiej komendy.

Szybko okazało się, że 30-latek ma jeszcze inne rzeczy na sumieniu - mężczyzna wcześniej miał być agresywny wobec swojej partnerki. Mężczyzna usłyszał znęcania się nad rodziną, ale nie przyznał się do nich. 30-latek trafił na 3 miesiące do aresztu. Jego dziecku nie zagraża już niebezpieczeństwo.

- Dziewczynka nie musiała zostać hospitalizowana, obecnie przebywa z mamą - powiedziała w rozmowie z Fakt24 prokurator Katarzyna Musialik.


« PREV
NEXT »

Popularne

loading...