Opiekunka skazana za zabójstwo 2-letniego aniołka - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

czwartek, 11 stycznia 2018

Opiekunka skazana za zabójstwo 2-letniego aniołka

Pochodząca Mansfield w Ohio Allison Nething została skazana na 11 lat więzienia za zabicie 2-letniej Marley Milner. Dziewczynka zmarła na skutek urazu mózgu, który powstał po uderzeniu w głowę. Do incydentu doszło, gdy dziecko przebywało pod opieką Nething. 20-latka przyznała się do zarzutów, jednak rodzina 2-latki nie jest zadowolona z wyroku.Marley Milner trafiła do szpitala 16 kwietnia 2016 roku. Dziewczynka była nieprzytomna, a obrażenia mózgu, które powstały na skutek uderzenia, były tak rozległe, że lekarze nie zdołali uratować jej życia. 

Podczas rozprawy prokuratur Gary Bishop, stwierdził, że nawet gdyby przeżyła, nigdy nie byłaby w stanie chodzić ani mówić. – W rzeczywistości była martwa zaraz po doznaniu urazu – podkreślił.

Śledztwo wykazało, że dziecko zostało zaatakowane przez swoją opiekunkę Allison Nething. 20-latka została zatrudniona przez rodzinę trzy miesiące wcześniej. 2-latka mieszkała ze swoimi dziadkami, opiekę nad nią powierzono babci Debbie Konczak – Tuliłam ją w ramionach, gdy się urodziła i kiedy umierała – mówiła ze łamiącym się głosem Konczak. Dodała również, że ma nadzieję, iż któregoś dnia dowie się dlaczego Allison zabiła jej wnuczę – W tej brutalnej historii nadal brakuje pewnych fragmentów – wyjaśniła.

hs, .mansfieldnewsjournal.com
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...