Ogromna akcja służb w Krakowie. Czy znaleziono ciało zaginionego Piotra Kijanki? - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 22 stycznia 2018

Ogromna akcja służb w Krakowie. Czy znaleziono ciało zaginionego Piotra Kijanki?

Wspólne działania policji i straży pożarnej trwają na krakowskim Dąbiu. Jak ustalili dziennikarze Kryminalnej Polski, akcja związana jest z zaginięciem Piotra Kijanki, który wyszedł 6 stycznia z jednego z krakowskich lokali i ślad po nim zaginął.

Akcja służb na krakowskim Dąbiu | fot. Facebook / KMRT
Jak informuje facebookowy profil KMRT, służby działają na terenie wodociągów na krakowskim Dąbiu. – Na prośbę policji, wspieramy ich działania w dzielnicy Dąbie w Krakowie. Zostało zadysponowanych kilka jednostek.

 Mogę powiedzieć, że ma to związek z zaginionym na początku stycznia mężczyzną – mówi dziennikarzowi Kryminalnej Polski Bartlomiej Rosiek, oficer prasowy krakowskiej straży pożarnej.

– W rejonie ulicy Miedzianej zauważony został podejrzany worek, na miejscu pracuje kilkunastu policjantów – powiedziała Radiu Kraków Anna Zbroja z biura prasowego małopolskiej policji.

Przypomnijmy, zaginiony Piotr Kijanka, 6 stycznia około godziny 23:30 wyszedł z jednej z restauracji na Placu Nowym w Krakowie i do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Zaginiony Piotr Kijanka | fot. Policja
Rysopis zaginionego: wzrost około 170 cm, waga 78 kg, szczupłej budowy ciała, oczy ciemne. Piotr Kijanka w dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę koloru różowego, brązowe spodnie, ciemnozieloną kurtkę oraz jasnobrązowe buty sportowe marki „Timberland”.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...