Makabryczne odkrycie. Ciało modelki w walizkach - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

niedziela, 28 stycznia 2018

Makabryczne odkrycie. Ciało modelki w walizkach

Potworne odkrycie policjantów z Portland w USA. W bagażniku osobowego BMW znaleziono rozczłonkowane ciało 28-letniej modelki i matki Sary Zghoul. Jej zwłoki były zapakowane do dwóch walizek. Policjanci zatrzymali już mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego makabrycznego morderstwa.


Makabryczna śmierć modelki. Jej ciało znaleziono w walizkach Facebook 
W czwartek 25 stycznia policjanci z Portland w stanie Oregon otrzymali informację o rzekomym morderstwie. Po dotarciu na miejsce w czarnym osobowym BMW dokonano makabrycznego odkrycia. W bagażniku auta znajdowały się dwie walizki, a w nich - rozczłonkowane ciało 28-letniej Sary Zghoul.

Krótko po tym zatrzymano mężczyznę podejrzanego o brutalne zamordowanie modelki i aktorki. Motyw zbrodni na razie nie jest znany, podobnie jak personalia sprawcy. Wiadomo jedynie, że mężczyzna i Sara Zghoul mieszkali w Portland. W chwili zatrzymania podejrzany o morderstwo sam walczył o życie na skutek obrażeń zadanych sobie samodzielnie nożem.

Telewizja FOX12 dotarła do mężczyzny, który znalazł zakrwawionego mordercę. - Siedzieliśmy z żoną w domu, gdy zobaczyliśmy go krzyczącego o pomoc w pobliskich krzakach. Był naprawdę zdesperowany - powiedział Michael Larsen.

- Sara była zabawna, uprzejma, była wspaniałą matką dla swojego synka. Była taką osobą, która oddałaby ci swoją ostatnią koszulę. Trzeba być potworem, żeby zrobić coś takiego - powiedziała przyjaciółka rodziny. 

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...