Katarzyna Figura wyprzedaje majątek. Co się dzieje? - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

piątek, 26 stycznia 2018

Katarzyna Figura wyprzedaje majątek. Co się dzieje?

Katarzyna Figura w ostatnim wywiadzie dla magazynu „Pani” opowiedziała, jak udało jej się uzyskać stabilizację po trudnym rozstaniu z mężem Kaiem Schoenhalsem. Aktorka przyznała, że aby poprawić swoją sytuację finansową, musiała zdobyć się na radykalne kroki. – Martwiłam się, czy poradzę sobie finansowo. Ostatnie lata nauczyły mnie, że nie należy się za bardzo przywiązywać do rzeczy – wyznała aktorka.

Katarzyna Figura 

Katarzyna Figura kilka lat temu rozstała się z Kaiem Schoenhalsem, który miał znęcać się nad nią fizycznie i psychicznie. Złożenie papierów rozwodowych, to nie jedyna odważna w decyzja w życiu aktorki. Katarzyna Figura, postanowiła odciąć się od bolesnej przeszłości i przeprowadziła się z Warszawy do Gdyni. Właśnie o tej zmianie opowiedziała w miesięczniku „Pani”. – Faktycznie cztery lata temu zamieszkałam w Gdyni na stałe, ale dojrzewałam do tej decyzji długo. Pamiętam wieczór sprzed 16 lat. Przyjechałam do Sopotu, żeby wystąpić w Operze Leśnej. 

Miałam wolną chwilę. Wybrałam się na spacer wzdłuż morza. Był koniec sierpnia. Siedziałam na brzegu, patrzyłam na morze. I wtedy pojawiła się taka myśl, że byłoby cudownie pobyć tutaj dłużej – powiedziała w rozmowie Figura. 

Decyzja o przeprowadzce nie była łatwa. Aktorka ma dwie córki na utrzymaniu, zatem by zachować stabilizację finansową musiała sprzedać dom na Saskiej Kępie, a także mieszkanie matki. – Martwiłam się, czy poradzę sobie finansowo. Wtedy wdrożyłam kolejny plan, czyli sprzedałam dom na Saskiej Kępie. Niedawno sprzedałyśmy też warszawskie mieszkanie mamy. Z pełną świadomością odcięłam wszystkie korzenie – przyznała aktorka.

Katarzyna dodała, że dziś wizyty w Warszawie są dla niej szczególnie bolesne. – Z wielkim bólem serca wracam na Saską Kępę, gdzie mieszkałam przez wiele lat. Nie lubię jeździć też na starą Ochotę, skąd pochodzę. Nie spaceruję po Warszawie. Nie ma już we mnie ciekawości poznawania tego miasta, ja je doskonale znam – dodała aktorka. 

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...