Jest sprawca, nie ma ofiary. Policja apeluje do oszukanej kobiety - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

sobota, 6 stycznia 2018

Jest sprawca, nie ma ofiary. Policja apeluje do oszukanej kobiety

Policjanci z Częstochowy poszukują kobiety, która 5 stycznia po południu padła najprawdopodobniej ofiarą oszusta działającego metodą „na wnuczka”. Z ustaleń śledczych wynika, że do przekazania pieniędzy doszło ok. 14.00 przy al. Niepodległości. W ręce stróżów prawa wpadł jeden z podejrzewanych o udział w tym zdarzeniu.

Zabezpieczone pieniądze fot. Policja
Wczoraj po południu w ręce śledczych z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu częstochowskiej komendy wpadł nastolatek, który jest podejrzewany o to, że wspólnie z innymi osobami brał udział w oszustwie metodą „na wnuczka”.

Jak ustalili policjanci, pokrzywdzona w tym zdarzeniu została najprawdopodobniej starsza kobieta, która wprowadzona przez przestępców w błąd, przekazała im pieniądze dzisiaj ok. 14.00 przy al. Niepodległości w Częstochowie, wrzucając gotówkę do jednego z koszy na śmieci. Trwa ustalanie szczegółów sprawy.

– Prosimy o jak najszybsze zgłoszenie się pokrzywdzonej do Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, tel. (34) 369 1255, (34) 369 1266 lub do najbliższej jednostki policji – głosi policyjny komunikat.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...