Ewa Bem wróci na scenę po śmierci córki? Jest komentarz jej menedżera - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

czwartek, 11 stycznia 2018

Ewa Bem wróci na scenę po śmierci córki? Jest komentarz jej menedżera

Ewa Bem we wrześniu przeżyła ogromną tragedię. Po długiej walce z okrutną chorobą odeszła jej córka. Pamela Niedziałek miała glejaka. Po tym traumatycznym doświadczeniu Ewa Bem zniknęła z show-biznesu. Na próżno szukać jej na scenie. Czy to oznacza, że Ewa Bem już nigdy nie wystąpi przed publicznością?

Ewa Bem i Pamela Niedziałek AKPA 
Ewa Bem 6 stycznia miała wziąć udział w koncercie kolęd w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Niestety, w ostatniej chwili artystka odwołała swój występ. Jej fani nie kryli rozczarowania. W końcu bardzo długo czekali na to, aby znów zobaczyć swoją idolkę na scenie. Ewa Bem nie jest jeszcze gotowa na to, aby otworzyć swoją duszę przed publicznością.

Menedżer gwiazdy spytany o to, kiedy wróci ona na scenę, nie potrafi podać konkretnej daty. – Jeszcze za mało czasu upłynęło od czasu odejścia jej córki. Być może przyjdzie jeszcze dobry moment na występy, ale nie umiemy powiedzieć, kiedy miałby on nastąpić… – stwierdził menedżer Ewy Bem w rozmowie z „Rewią”. 

Przypomnijmy, że we wrześniu 2017 roku artystka pożegnała swoją ukochaną córkę. Pamela Niedziałek walczyła z glejakiem. Dziennikarka TVN dowiedziała się o tym, że jest chora, gdy była w drugiej ciąży. Lekarze czekali z leczeniem aż do 6. miesiąca, wtedy wywołali poród. Pamela Niedziałek urodziła śliczną córeczkę. Chwilę później przeszła poważną operację oraz chemioterapię. Przez cały czas mogła liczyć na wsparcie swoich najbliższych. Ewa Bem robiła wszystko, aby ratować córkę.

Niestety, choroba wygrała. Pamela Niedziałek zmarła 30 września 2017 roku osierocając dwójkę malutkich dzieci, którymi opiekuje się jej mąż oraz rodzice. Najbliżsi robią wszystko, aby dzieciaki jak najmniej odczuły brak ukochanej mamy...  

JMur / Rewia
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...