Doda oskarża TVN w sprawie występu podczas finału WOŚP. "Mszcząc się na mnie, mszczą się na innych" - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

wtorek, 9 stycznia 2018

Doda oskarża TVN w sprawie występu podczas finału WOŚP. "Mszcząc się na mnie, mszczą się na innych"

Dorota "Doda" Rabczewska ostatecznie nie wystąpi w TVN podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę. Oburzona piosenkarka publikuje w mediach społecznościowych wpisy, w których dopatruje się powodów takiej decyzji.

Agata Grzybowska/Agencja Gazeta
Doda poinformowała na Facebooku, że wspiera WOŚP już od 20 lat: przekazuje na aukcje różne przedmioty czy gra charytatywne koncerty. W tym roku 14 stycznia będzie występować w Kielcach. W grudniu WOŚP zaprosiła ją do studia telewizji, by na żywo przekazała suknię, w której zaśpiewała w Opolu "Niech żyje bal". Jednak TVN poinformował management piosenkarki, że nie zgadza się na transmisję tej aukcji. Jako powód, Doda podaje konflikt z, jak to określiła, pracownicą stacji, "prezenterką Agnieszką" i zarzuca TVN cenzurę.

"Czy pomoc innym jest mniej ważna niż układ w TVN? Rozumiem, że dany mi "ban" uniemożliwia te 30 sekund, które sztab chciał poświęcić mi na antenie?" – oskarża Doda na Facebooku. Dalej jest jeszcze mocniej: "Czy nie wystarczy TVN-owi, że nie pojawiam się na ich antenie od lat? Bo od lat nieobiektywnie trzymają stronę swojej pracownicy i podsycają już nic nie znaczący i dawno rozstrzygnięty sądownie spór. Jako telewizja dezaprobująca cenzurę sami ją uprawiają." – pisze Rabczewska [pisownia oryginalna]. "Mszcząc się na mnie, mszczą się na innych" – puentuje piosenkarka. 
Dorota Rabczewska w podobnym tonie wypowiedziała się też na Instagramie. Zarzuciła TVN "karygodne zachowanie". Po raz kolejny przypomniała jako o domniemanym powodzie odmowy występu na finale WOŚP jej konflikt – z jak to określiła – "prezenterką Agnieszką". 
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...