Barwy szczęścia: kolejna osoba odchodzi z obsady! Kogo pożegnamy w serialu? - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 29 stycznia 2018

Barwy szczęścia: kolejna osoba odchodzi z obsady! Kogo pożegnamy w serialu?

To przykra wiadomość dla fanów "Barw szczęścia". Następna postać zniknie z serialu, bowiem obsadę opuszcza kolejna aktorka. Tym razem padło na kontrowersyjną Helenę Englert, która wywołała niemałą burzę na planie zdjęciowym. Okazuje się, że 17-latka na jakiś czas zawiesza działalność związaną z graniem Angeliki Kowalskiej. Dlaczego?


Córka słynnych aktorów – Jana Englerta i Beaty Ścibakówny – Helena Englert zawiesiła współpracę z produkcją "Barw szczęścia". Ostatnio faworyzowana aktorka zdecydowała odpuścić sobie wcielanie się w Angelikę Kowalską, która uprawiała seks ze swoim nauczycielem. Powód jest banalny. 17-latka, ucząca się w prywatnym liceum na warszawskim Mokotowie, chce się skupić na nauce.

 Już niedługo czeka ją matura. Helena zamierza podejść do międzynarodowego egzaminu, który umożliwi jej studiowanie aktorstwa w Londynie. Jak informuje "Super Express", nadchodząca matura przerwie półtoraroczną współpracę Englert z TVP2.

"Współpraca produkcji „Barw szczęścia” z młodą aktorką została zawieszona kilka miesięcy temu ze względu na jej obowiązki szkolne" – zdradziła osoba związana z produkcją na łamach tabloidu.

Na tę wieść aktorzy niezadowoleni z faworyzowania młodszej koleżanki z pewnością mogli się ucieszyć. W końcu nie będą musieli patrzeć, jak 17-latka zgarnia więcej dni zdjęciowych niż oni.
źródło/RMF.FM
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...