Bartek Kasprzykowski nie wytrzymał i pokazał zdjęcie hejterki. Ujawnił, czego "życzyła" jego córce - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

wtorek, 30 stycznia 2018

Bartek Kasprzykowski nie wytrzymał i pokazał zdjęcie hejterki. Ujawnił, czego "życzyła" jego córce

Para aktorów, Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch, padła ofiarą internetowych hejterów. Aktor zdecydował się na publikację wizerunku osoby, która umieściła skandaliczny wpis o jego rocznej córeczce.


Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch ofiarami hejterów na Instagramie
Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch ofiarami hejterów na Instagramie Fot. Cezary Aszkielowicz / AG

"Oto Julia Sara Kowalczyk. Życzy naszej rocznej córeczce śmierci na AIDS (nie umie nawet poprawnie napisać nazwy). Macie kontakt do jej rodziców? Przydałby się też prawnik, żeby ścignąć w sądzie" – napisał Kasprzykowski na Instagramie, wrzucając zdjęcie osoby, która umieściła wpis. Jego fani są oburzeni. Nie wierzą, że ktoś mógłby życzyć dziecku śmierci. 
Kasprzykowski i Arciuch po raz drugi zostali rodzicami w listopadzie 2016 roku. Nie oni pierwsi spotykają się ze zjawiskiem internetowego hejtu. Podobne, nienawistne komentarze pojawiały się np. pod postami Anny Lewandowskiej. 

Wpisy hejterów opublikowała również aktorka Joanna Koroniewska. "Żeby twój bękart urodził się martwy", "żebyś poroniła suko" – brzmiały niektóre z nich. 

"Skala hejtu i ludzkiej głupoty sięga zenitu- szczyt chamstwa i kompletny rynsztok. Czy można upaść niżej??!!! Jak można zdobyć się na takie komentarze??!! #stophejtom #chamstwonieznagranic #wstyd " – napisała Koroniewska.

źródło/ natemat
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...