Znęcał się nad swoją dziewczyną. Zmuszał ją także do prostytucji - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 26 listopada 2018

Znęcał się nad swoją dziewczyną. Zmuszał ją także do prostytucji


Nawet na 10 najbliższych lat może trafić do więzienia 21-letni będzinianin. Mężczyzna podejrzany jest między innymi o zmuszanie swojej 18-letniej partnerki życiowej do uprawiania prostytucji. Sutener usłyszał dodatkowo zarzut czerpania korzyści z nierządu oraz znęcania psychicznego i fizycznego nad kobietą. Dalszym jego losem zajmie się teraz sąd i prokurator.

foto: pixabay

21-letni mieszkaniec Będzina od września bieżącego roku nakłaniał swoją 18-letnią partnerkę życiową do uprawiania prostytucji. Młoda kobieta zajmowała się nierządem w różnych mieszkaniach na terenie województwa.


 Poza zmuszaniem do prostytucji, mężczyzna dodatkowo czerpał korzyści z procederu swojej partnerki, a zarzuty które usłyszał objęły również znęcanie psychiczne i fizyczne nad kobietą. 

Bezpośrednio po zatrzymaniu przez będzińskich stróżów prawa 21-latek trafił do zakładu penitencjarnego, gdzie w związku z nakazem wydanym przez katowicki sąd rozpoczął odbywanie kary pozbawienia wolności.


 Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd i prokurator. W związku z popełnionymi przestępstwami "za kratkami" może spędzić teraz nawet 10 kolejnych lat.
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...