Ewa Bugała po dwóch dniach rezygnuje z pracy w Orlenie - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

sobota, 10 lutego 2018

Ewa Bugała po dwóch dniach rezygnuje z pracy w Orlenie

Była dziennikarka TVP Ewa Bugała poinformowała na swoim Twitterze, że rezygnuje z pracy w PKN Orlen. - "Rezygnuję też z wszelkich przysługujących mi odpraw" - dodała. Zaledwie dwa dni temu objęła dyrektorskie stanowisko z pensją ćwierć miliona złotych brutto.


zdjęcie: screen youtube
Ewa to była dziennikarka TVP. Kierowała redakcją serwisu informacyjnego TVP Info, była też prowadzącą programu "Nie da się ukryć" i reporterką "Wiadomości". W mediach pracuje od siedmiu lat.

W środę płocki koncern poinformował, że od czwartku Bugała obejmie funkcję rzecznika prasowego PKN Orlen. Spółka wyjaśniła, że z funkcją rzecznika powiązane jest stanowisko dyrektora, co wynika ze struktury organizacyjnej koncernu. Na stronie PKN Orlen została umieszczona informacja, że Bugała sprawuje funkcję "rzecznika prasowego/dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej"

Na Twitterze Ewa Bugała napisała: Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu i niesprawiedliwych ataków. Dlatego podjęłam decyzję o rezygnacji z pracy w PKN Orlen. Oczywiście rezygnuję też z wszelkich przysługujących mi odpraw. Do zobaczenia.
źródło: wprost/ InteriaFakty/ Wyborcza/ RadioZet

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...