Brutalne morderstwo w Sulęcinie - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

sobota, 10 lutego 2018

Brutalne morderstwo w Sulęcinie

Wszystko wydarzyło się w Sulęcinie (woj.lubuskie). 78-letnia kobieta właśnie wróciła z kościoła. Wtedy zaatakował ją nożownik. Związał kobietę i taśmą klejącą zakleił jej usta. Morderca okradł ofiarę, która umierała dusząc się.  Sprawca, to 30-letni recydywista, bardzo szybko został zatrzymany przez Policję.

 zdjęcie ilustracyjne

Ciało skrępowanej kobiety zostało odnalezione po godz. 15.00. W domu były ślady plądrowania. Morderca zabrał wszystkie cenne przedmioty. W tym czasie staruszka umierała w cierpieniach dusząc się.

Natychmiast została zorganizowana akcja poszukiwania sprawcy mordu do której zaangażowano różne służby. Dzielnicowi są w takich wypadkach bardzo ważni, ponieważ mają dużą wiedzę o swoich rejonach.

 Zaledwie kilka godzin po zdarzeniu sprawca został zatrzymany. Jest to 30-latek, recydywista. Odsiedział właśnie wyrok niestety tylko 7 lat więzienia za rozboje, między innymi na starszych osobach. Mężczyzna już usłyszał zarzut zabójstwa.

Policjanci zatrzymali również konkubinę 30-latka. Jako paserka odpowie za pomoc w ukrywaniu zrabowanych rzeczy z domu zamordowanej. 

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...